Preskočiť na obsah

Zájazdy

Aktuálne príspevky v ponuke

Zatiaľ tu nie sú žiadne príspevky.

Zobraziť všetky pobytové Zájazdy / pobytové zájazdy

POBYTOVÉ

Ponúkame širokú škálu pobytových zájazdov, ktoré vám ponúkajú nezabudnuteľné zážitky a relaxáciu na najkrajších miestach sveta. Spolupracujeme s renomovanými cestovnými kanceláriami (Satur, Hydrotour, Tiptravel, Čedok, Fischer, Kartago Tours, Turancar, Solvex, Nev-Dama, Hitka a iné). Okrem zájazdov v letnej sezóne od júna do septembra môžete počas celého roka s nami cestovať aj do exotických miest ako je Kuba, Dominikánska republika, Vietnam, Zanzibar, Omán a cestovateľská novinka Bahrajn. Do všetkých týchto destinácii môžete letieť priamo z Bratislavy. Využite možnosť skvelých zliav vo forme First Minute alebo Last Minute a cestujte za skvelé ceny.

POZNÁVACIE

Pre milovníkov kultúry a histórie máme v ponuke vlastné poznávacie zájazdy. V roku 2024 vycestujeme do Paríža, Toskánska, Prahy a vyberieme sa aj na juh Talianska, presnejšie do oblasti nazývanej Kampánia. Vychutnáte si prechádzky po historických uličkách, navštívite múzea, galérie, ochutnáte miestnu kuchyňu a zažijete autentickú atmosféru týchto fascinujúcich miest.

LYŽIARSKE

Máte radi lyžovanie a zimu bez lyžovačky si neviete predstaviť? Máme pre vásnekonečné množstvo ponúk lyžiarskych stredísk a ubytovania v Taliansku, Rakúsku, Švajčiarsku, v Slovinsku, Česku ale aj u nás na Slovensku. Pomôžeme vám s výberom zimnej dovolenky či už s rodinou, priateľmi alebo Vašimi kolegami. Skvelá zjazdovka, ubytovanie, skipasy v cene, wellness alebo deti zdarma? Akékoľvek vaše požiadavky môžete spolu s nami pretaviť do dokonalej dovolenky v horách.